baza

ACADEMIE
scientifique de beaute

dzieli się swoim dorobkiem wiedzy i doświadczenia z dziedziny zaawansowanej kosmetologii od 1890 roku. To niesamowita podróż między naturą a nauką. Do tworzenia linii kosmetyków aromaterapeutycznych wykorzystywane są rośliny z różnych regionów Francji, starannie wyselekcjonowane olejki i wyciągi zastosowano w najwyższej jakości produktach pielęgnacyjnych. Receptury kosmetyków, tajniki produkcji i innowacyjność to niezmienny trzon tej rodzinnej firmy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Rozwój i dbałość o najmniejsze szczegóły są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności.

©Academie Polska

Aromatherapy Associates

Brytyjska marka założona w 1985 roku do dzisiaj wierna swoim przekonaniom i niezmienna w swojej filozofii. Aromatherapy zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i czystość stosowania olejków esencjonalnych. Olejki są pozyskiwane tradycyjnymi metodami, bez pestycydów i herbicydów.

Aromaterapia jest naturalną metodą łagodzenia lub usuwania wielu dolegliwości. Olejki esencjonalne zawarte w produktach do pielęgnacji ciała i twarzy przenikają do organizmu, do krwioobiegu przez skórą, absorpcja zachodzi przez przydatki, jak również przez drogi oddechowe w postaci inhalacji.

©Aromatherapy Associates Polska

Arosha

Włoska marka specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, modelowania sylwetki i walki z cellulitem. Wykorzystuje wiedzę i najnowsze dokonania nauki i inżynierii biomedycznej do tworzenia wysokiej jakości preparatów, które uwalniają maksymalny potencjał zawartych w nich składników. Jej znakiem rozpoznawczym są wydajne produkty i przemyślane metodologie, które zachęcają każdego do dbania o siebie i osiągania mierzalnych rezultatów.

©Arosha Polska