manicure

Zabieg dla wszystkich, którzy cenią tradycyjny wygląd paznokci, dbają o ich wygląd i kondycję.
Elementy każdego zabiegu: opiłowanie paznokci, opracowanie skórek, wygładzenie powierzchni paznokci, nałożenie odżywki na paznokcie lub kolorowego lakieru, nałożenie preparatów pielęgnacyjnych na skórę dłoni. Oprócz wersji klasycznej może być również, wersja hybrydowa.

manicure klasyczny
60 min 60 zł
manicure hybrydowy
90 min 80 zł
manicure gel break
60 min 80 zł

pedicure

Kompleksowa pielęgnacja stóp.
Zabieg wykonywany regularnie pomaga utrzymać stopy w dobrej kondycji i minimalizuje ryzyko wystąpienia zmian patologicznych, co ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.
Elementy każdego zabiegu: opiłowanie paznokci, opracowanie skórek, usunięcie zrogowaceń, wygładzenie powierzchni skóry, nałożenie odżywki i ewentualnego kolorowego lakieru na paznokcie (klasycznego lub hybrydowego), nałożenie preparatów pielęgnacyjnych na skórę stóp.

pedicure klasyczny
90 min 110 zł
pedicure hybrydowy
90 min 140 zł
pedicure gel break
90 min 140 zł

Każdy z zabiegów może wymagać specjalistycznej pielęgnacji. W zależności od potrzeb wymagane może być użycie specjalistycznych narzędzi lub sprzętu, np. do usuwania odcisków, opracowywania pęknięć na piętach, czy też do usuwania brodawek. Podstawą pielęgnacji jest higiena, komfort i estetyczny wygląd dłoni i stóp. Ogromne znaczenie ma również edukacja jak pielęgnować stopy i dłonie każdego dnia.

zabiegi specjalistyczne:

pedicure specjalistyczny

90 min-120 min/od 180 zł

usuwanie brodawek (do 3 szt. zmian)

150 zł

usuwanie brodawek przy większej ilości zmian

300 zł za godzinę pracy

usuwanie włókniaków (do 3 szt. zmian)

150 zł

usuwanie włókniaków przy większej ilości zmian

300 zł za godzinę pracy