may wey

japoński masaż drenująco-ujędrniający

Masaż bańką japońską regeneruje niedotlenioną i zmęczoną cerę, dostarcza składniki odżywcze do mniej ukrwionych i niedotlenionych tkanek, uwalnia naskórek od ciężkich metabolitów. Wykorzystywana w zabiegu technika miejscowego wywoływania podciśnienia, poprawia krążenia, wspomaga proces drenażu limfatycznego i rozluźnia napięcia mięśniowe na twarzy.

60 min 350 zł
90 min 400 zł

japoński masaż twarzy kamieniem Kassa

Masaż polecany dla cer wrażliwych i naczyniowych silnie drenuje, pozostawiając skórę zregenerowaną i ukojoną. Stymuluje układ limfatyczny i wykorzystuje ruchy ucisku, poprawia krążenie chłonki, zmniejszając obrzęk skóry. Ten zabieg to również doskonały wstęp do zaawansowanych, mocniejszych technik masażu. Ponadto rekomendujemy go przed inwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej.

45 min 300 zł
60 min 350 zł

masaż mistrzowski „kobido”

Najstarszy masaż na świecie, na który składa się kilkanaście przemyślanych technik manualnych. Odkryj ten bogaty w doznania mądry masaż, który swoją siłą i złożonością, ale nie bólem oddziałuje na głębsze warstwy skóry i mięśni. Na samym wstępie do masażu wprowadzamy w stan relaksacji i wyciszenia, rozluźniając napięcia na Twojej twarzy i karku, by po paru minutach zastosować drenaż limfatyczny i uwolnić Twoją skórę od toksyn i szkodliwych metabolitów. Dzięki zastosowaniu w masażu ruchów terapeutycznych uaktywniamy nerwy twarzy, a tym samym zwiększamy przepływ Qi energii na twarzy, co w efekcie prowadzi do naturalnego liftingu.

60 min 300 zł
90 min 350 zł